درباره سوریجان

سوریجان بنایی است از جنس خاک که با سماجت سرسختانه خود توانسته است بدور از تمامی فرسایش‌ها بیش از دو قرن و نیم تاب بیاورد.

سوریجان بنایی است از جنس باد که تجربه گرم و سرد روزگار را چشیده و توانسته است در مقابل برف‌ها باران‌ها و تمامی ناملایمات با سکوت خود دوام بیاورد.

سوریجان بنایی است از جنس آب که با فراخ بالی تمام گرمای تابستان را در خود جای داده و خنکی آب را در تمامی دالان هایش برای شما به ارمغان دارد.

سوریجان بنایی است از جنس آتش که سرسختی تمام سفال‌های آتشگونش نشانگر سرسختی آبدیده شدن برای ماندگار شدن است.

و در آخر سوریجان بنایی است  برای آسایش.

فضایی است که در آن همه عناصر با هم متحد شده‌اند تا آرامش را به شما ارزانی دارند و خستگی روزگار را هرچند کوتاه از دوش شما بردارند.

در این فضا ما شما را به روزگاری باز می‌گردانیم که خنکی را باد, گرمی را خورشید, لطافت را آب و آرامش را باد با خود می‌آورد.


آرامش این فضا تقدیم شما و به سوریجان خوش آمدید.

عمارت بوتیک هتل سوریجان بنایی است با قدمتی بیش از 250 سال که در دوره قاجار سنگ بنای آن گذاشته شده و در محله اصیل و قدیمی سوریجان و در اولین گذر آن که به گذر سوریجان معروف است جای گرفته.

موقعیت مکانی بنا به نحوی است که در بافت قدیمی کاشان بوده و با عبور از کوچه‌های محله سوریجان می‌توان به بناهای فاخر و قدیمی شهر دست پیدا کرد.
برای ورود به سوریجان از کوچه باریکی که طاق آن با ساباط‌های زیبا گره خورده و کف آن نیز با سنگ‌فرشی طوسی مزین شده عبور می‌کنید و به یک محیط آرام خواهید رسید که چهار سکوی پیرنشین دارد. درب سمت راست که سنگ‌های پیرنشین سفید رنگ دارد بوتیک هتل سوریجان است.

بوتیک هتل سوریجان دارای 8 فضای اقامتی است
شامل 4 سوییت با نام‌های شاه نشین, سه دری ,دنج و سرداب.
همچنین 3 اطاق دوتخته با نام‌های بامداد, گذر و قلم است.
و در انتها یک اطاق یک تخته بنام پرنا دارد.

تمامی اطاق‌ها شامل تهویه مطبوع, تلفن, مینی بار ,سرویس بهداشتی, Safe Box, سشوار و سیستم Wifi می‌باشد.
تمامی پرسنل رزرواسیون هتل مسلط به زبان انگلیسی بوده و برای آسایش بیشتر تورهایی با موضوعات مختلف برای شما درنظر گرفته شده که برای اطلاع از آن بنا به فصول مختلف می‌توانید با پرسنل پذیرش در تماس باشید.

برای راحتی میهمانان کلیه اطاق‌ها دارای منوی بالش و رواندازهای تابستانی و زمستانی بوده و بواسطه ایجاد فضایی آرام در اطاق‌های این هتل تلویزیون وجود ندارد، همچنین بواسطه حفظ حریم برای آرامش افراد از پذیرش کودکان زیر 12 سال معذوریم.


فارسی